Skip to Content

Najlepší informatik samospráv Slovenska 2012

Združenie informatikov samospráv Slovenska (ZISS), eSlovensko o.z. a Únia miest Slovenska počas 17. konferencie ZISS v Trstenej vyhlásilo výsledky štvrtého ročníka súťaže Najlepší informatik samospráv Slovenska za rok 2012. Absolútnym víťazom sa stala Mariana Hurná z Prešova.

Do súťaže bolo zapojených 220 informatikov z celého Slovenska, ktorí súťažili o tituly v rámci Slovenska ale aj jednotlivých krajov.

Spomedzi hodnotených kritérií významnou mierou ovplyvnili výsledky aktívna účasť informatika na práci ZISS, aktivity v rámci samosprávy ako i výsledky súťaže o najlepšiu internetovú stránku samospráv ZlatyErb.sk.

Mesto Hnúšťa sa prostredníctvom svojho informatika, Ing. Pavla Košarníka zaradila medzi také mesta ako Brezno, Zvolen, Lučenec, Bratislava a pod.. V hodnotení Banskobystrického kraja sa umiestnil na 3. mieste, čo je veľkým úspechom pre naše mesto a zároveň prezentáciou dobrej a zodpovednej práce, kvalitného oponentovania odborných prác dodávateľov, vysoko matematických relevantných analýz používaných v práci informatika ako správcu sietí verejnej správy.

Najlepším informatikom samospráv Slovenska 2012 sa stala Mariana Hurná z Prešova, na druhom mieste sa umiestnili Roman Gnida z Trstenej, Pavel Bročko z Bánoviec nad Bebravou a Miroslav Novák z Prešova. Tretie miesto si rozdelili Ľuboš Filko z Púchova, Dušan Močarník z Liptovského Mikuláša, Živko Peev z Bratislavy a Jaroslav Ježek z Bratislavy mestskej časti Staré mesto. Špeciálnu cenu za dlhodobý prínos v informatizácii slovenských samospráv získal Jozef Fetterik z Košíc.
Oficiálne výsledky

Najlepší informatik samospráv Slovenska 2012:
1. Mariana Hurná,Prešov
2. Roman Gnida, Trstená
2. Pavel Bročko, Bánovce nad Bebravou
2. Miroslav Novák, Prešov
3. Ľuboš Filko, Púchov
3. Dušan Močarník, Liptovský Mikuláš
3. Živko Peev, Bratislava
3. Jaroslav Ježek, Bratislavy – Staré mesto

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Bratislavskom kraji:
1. Živko Peev, Bratislava
1. Jaroslav Ježek, Bratislava – Staré mesto
2. Alexander Pravda, Pezinok
2. Andrea Veselá, Bratislava
3. Hrivnák Martin, Chorvátsky Grob
3. Jaroslav Hrabě, Bratislava
3. Martin Spál, Bratislava – Staré mesto

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Trnavskom kraji:
1. Štefan Herceg, Hlohovec
2. Michal Bínovský, Trnava
2. Roman Dzurek, Trnava
3. Katarína Šujanová, Trnava

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Trenčianskom kraji:
1. Pavel Bročko, Bánovce nad Bebravou
2. Ľuboš Filko, Púchov
3. Vladimír Kopecký, Bánovce nad Bebravou
3. Miloš Toman, Nová Dubnica
3. Marek Miklovič, Stará Turá

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Žilinskom kraji:
1. Roman Gnida, Trstená
2. Dušan Močarník, Liptovský Mikuláš
3. Rudolf Drexler, Kysucké Nové Mesto
3. Peter Macko, Ružomberok
3. Jozef Rucek, Krásno nad Kysucou

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Prešovskom kraji:
1. Mariana Hurná, Prešov
2. Miroslav Novák, Prešov
3. Tibor Kilian, Vysoké Tatry
3. Štefan Mulík, Vysoké Tatry
3. Vladimír Zima, Stará Ľubovňa
3. Matúš Vencúrik, Prešov

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Košickom kraji:
1. Viktor Fenďa, Košice
2. Slávka Uhríková, Košice
3. Martin Denci, Košice – Západ
3. Iveta Oravcová, Košice – Západ

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Banskobystrickom kraji:
1. Peter Bánik, Brezno
2. Pavol Cífer, Lučenec
3. Peter Knoško, Brezno
3. Peter Šuchaň, Zvolen
3. Pavel Košarník, Hnúšťa

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Nitrianskom kraji:
1. Vladimír Vrzák, Nové Zámky
2. Peter Földesi, Komárno
2. Peter Zakar, Komárno
3. Róbert Menyhárt, Nové Zámky
3. Ivan Kaszás, Levice
3. Ľuboš Ternovszky, Levice

Špeciálna cena za dlhodobý prínos v informatizácii samospráv:
Jozef Fetterik

 {ziss-vyhodnotenie.jpg}

Komentáre

Voľby prehliadania komentárov

Vyberte si, ako chcete zobrazovať komentáre a kliknite na "Uložiť zmeny".

Pán Košarník, srdečne

Pán Košarník, srdečne blahoželám k dosiahnutému oceneniu.
Berčíková



X