Skip to Content

Blog používateľa mesto

Policajné psíky v MŠ

15.04.2014 navštívili našu materskú školu ujovia policajti z MsP v Hnúšti a štátnej polície v Rimavskej Sobote, ktorí si na pomoc priviedli aj svojich štvornohých kamarátov. Spoločne nám porozprávali o práci policajtov a o tom, čo robia pre našu bezpečnosť.

Programový rozpočet na roky 2014 – 2016

Rozpočet Mesta Hnúšťa na roky 2014 - 2016 je zostavený v súlade s nasledovnými právnymi normami:

Mám básničku na jazýčku

Kde bolo, tam bolo, v našej MŠ – NR sa mávnutím čarovného prútika ocitla v stredu 26.3. 2014 v rozprávke „O čarodejníkovi Knihomoľovi a princeznej Knihomile“.

Hudobno­tanečný večer v Centre voľného času v Hnúšti

Dňa 25. 4. 2014, t. j. v piatok organizuje CVČ pre staršie deti a mládež hudobno-tanečný večer, ktorého čestným hosťom bude gitarista a spevák pán Ľubomír Varga.

TV stream z Majstrovstiev Slovenska 2014

FITNES KLUB ISKRA Hnúšťa, usporiadateľ Majstrovstiev Slovenskej republiky pre r.2014 v kulturistike a klasickej kulturistike juniorov, fitness, bodyfitness, bikini juniorov a kulturistike masters s nomináciou pre Majstrovstvá Európy 2014 pozýva návštevníkov mestskej stránky na priamy prenos z tejto akcie:

TRHOVÝ P O R I A D O K

Uverejňujeme nový trhový poriadok, v súlade s VZN a podmienkach predaja a poskytovania služieb na trhových miestach v meste Hnúšťa.

Syndikovať obsah


X