Skip to Content

Kluby, spolky, záujmové združenia

Kluby, spolky, záujmové združenia v meste informujú o svojich aktivitách.

Hudobno­tanečný večer v Centre voľného času v Hnúšti

Dňa 25. 4. 2014, t. j. v piatok organizuje CVČ pre staršie deti a mládež hudobno-tanečný večer, ktorého čestným hosťom bude gitarista a spevák pán Ľubomír Varga.

TV stream z Majstrovstiev Slovenska 2014

FITNES KLUB ISKRA Hnúšťa, usporiadateľ Majstrovstiev Slovenskej republiky pre r.2014 v kulturistike a klasickej kulturistike juniorov, fitness, bodyfitness, bikini juniorov a kulturistike masters s nomináciou pre Majstrovstvá Európy 2014 pozýva návštevníkov mestskej stránky na priamy prenos z tejto akcie:

7. apríl „Svetový deň zdravia“ si taekwondisti uctili pohybom a vychutnali jablkom!

7. apríl je vyhlásený ako „Svetový deň zdravia“. Zdravie je v živote človeka veľmi dôležité a preto by sme si ho mali vysoko ceniť. Dobrý zdravotný stav je bohatstvom človeka.

Veľkonočná tvorivá dielňa  v Centre voľného času ­ pozvánka

cvc
Dátum akcie: 
15.04.2014 - 14:00 - 16:30

Centrum voľného času v Hnúšti pozýva deti a mládež do veľkonočnej tvorivej dielne. Dielňa bude v prevádzke v utorok 15. apríla 2014 od 14,00 do 16,30 hodiny v klubovni centra voľného času (budova ZŠ J. F. Rimavského na Nábreží Rimavy- hlavná budova).

Hnúšťanské taekwondo si udržalo opäť pozíciu 1. miesto v hodnotení klubov na Slovensku!

Dňa 30.3.2014 sa konalo 2. Kolo slovenskej ligy v kategórii poomsae v Trenčíne. Taekwondo klub Hnúšťa sa predviedol v počte až 17 súťažiacich. Medzi nimi boli nasadení i nováčikovia z Tisovca a z Hnúšte (Svinčiaková T, Jagerčík J., Struhár T., Novota L, Zelenáková M. Vrábľová T. Sujová S, Lukáčová A., Hoľka M.). V kategórii jednotlivci sme získali 3. miesta nasledovne: Lukáčová A., Bartová K., Svinčiaková T., 2.miesta obsadili: Krajňáková L., Kyseľ M., Jagerčík J. Najúspešnejšími boli D.P. Frgolec, Krajňáková N., Dolinajová N., Bc. Dolinajová Z., A. Hampachel, ktorí vo svojich kategóriách s prehľadom zvíťazili nad svojimi súpermi a umiestnili sa na 1. mieste.

4. int. TNT-CUP Tulln Rakúsko ( turnaj hľadania nových talentov) prinieslo TKD klubu Hnúšťa 1xzlato, 3xstriebro a 2x bronz!

Dňa 29.03.2014 sa konal medzinárodný turnaj s názvom 4. int. TNT-CUP Tulln New Talents – Cup v Rakúsku. Na súťaži štartovalo 430 pretekárov zo 46 klubov a 5 štátov (Rakúsko, Chorvátsko, Česko, Maďarsko Slovensko), Taekwondo klub Hnúšťa reprezentovali štyria nominovaní adepti : I. Kyseľová, M. Barto, P. Porubiaková a K. Dovalová. Súťažilo sa v oboch kategóriách poomsae (formy) od rána 9.00 do 13.30 hod. a v kategórii zápas (kyorugi) do 21.30 hod.

Syndikovať obsah


X